KONST / Litografier / Färglitografi 13846162
nr 1384 6162
Färglitografi
"Lavendelcykel". Signerad, numrerad 141/325. Motivet: 26x29 cm, yttermått inklusive ram: 42x43 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 mars 2021
kl 18:01:54
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr